Çıra Kebap

Ntepe Konutlari, Esenkent Mahallesi, Hadimköy Bahçeşehir Merkez Yolu

Ulaşım

  • Adres: Ntepe Konutlari, Esenkent Mahallesi, Hadimköy Bahçeşehir Merkez Yolu

İletişim Bilgileri

İletişim


Genel Bilgiler

Çıra Kebap; Esenkent N–Tepe konutlarında, eviniz kadar sıcak bir ortamda Güneydoğu Anadolu bölgesinin en nadide lezzetlerini butik restaurant mantığı ile sizlere sunmaktadır.
   
 
Yemeklerimizde kullandığımız tüm malzemeler sizler için güzel Anadolu’muzun en nadide bölgelerinden ve de organik olarak özenle seçip getirmekteyiz. Biberlerimiz Urfa’dan, baharatlarımız Kahramanmaraş bölgesinden, salça ve turşularımız Gazi Antep, Ceviz tatlımız ise Hatay yöresinden gelmektedir.Mutfağımızda hiçbir hazır ürün ve sos kullanılmamakta olup, tüm ürülerimizi sizlere mutfağımızda işleyerek sunumunu yapmaktayız.
  
 Etlerimiz ise sizler için özel çiftlik ürünü olup, yine tamamen doğal olarak beslenen erkek hayvanlardan seçilmekte ve sizlere sunulmaktadır.
  
 Kebaplarimizi size aslına uygun olan hali ile sadece közlenmiş domates ve biber ile servis ediyoruz. Diğer garnitürlerimiz ayrıca masaya servis edilmektedir.
  
 Lahmacunumuz Gazi Antep usulü sarımsaklı lahmacundur. Ayrıca eti zırh kıyması olup gramajı yüksek olduğundan etin tadını ve kokusunu rahatça duyabilirsiniz.
  
 Restaurantımız içeride Salon 94 pax ve bahçe 56 pax oturma kapasitesine sahip olup, çocuk sandalyesi, ücretsiz özel otoparkı, ile sizlere elinde gelen en yüksek seviyede hizmet vermeyi kendine şiar edinmiştir.


Firmaya Mesaj GönderBenzer Firmalar

Diğer Firma Kategorileri