Bahçeşehir Cihangir Koleji

Turgut Özal Blv. Tevfik Fikret C. Bahçeşehir 2. Kısım

Ulaşım

  • Adres: Turgut Özal Blv. Tevfik Fikret C. Bahçeşehir 2. Kısım

İletişim Bilgileri

İletişim


Genel Bilgiler

Cihangir Koleji; ismini kurucumuz Sn. Ergül CİHANGİR’ den alıyor.
 
Sn. Ergül CİHANGİR; uluslararası ticari bağlantılarla Yeni Zelanda’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne, Almanya’dan İngiltere’ye kadar uzanan geniş bir coğrafyada, dünyanın birçok ülkesine yaptığı ihracatla 1990’lı yıllarda sanayi ve ticaret alanında yurt içinde ve yurt dışında pek çok ödül aldı.
 
Güneşli Kampüsü’müz 1996 yılında açıldı. Büyükçekmece Kampüsü’müz 2012 yılında modern mimari anlayışa ve eğitim-öğretim faaliyetlerine yönelik gereklilik ve konfora uygun olarak inşa edildi. Bahçeşehir Kampüsü'müz de aynı anlayışa uygun olarak 2014 yılında faaliyete açıldı. Atakent Kampüsü’müzse diğerleri gibi her tür donanıma sahip olarak 2015 yılında faaliyete açıldı.
 
Günümüzde Cihangir Okulları; toplam 40.000 m2 kapalı alana, 16.000 m2 oyun-spor alanı ve sosyal tesise ve her şeyden önemlisi 2000 civarında değerli öğrenciye sahiptir.
 
Cihangir Okulları; geçmişten günümüze binlerce üstün başarılı mezun öğrencisi ve eğitime gönül vermiş yüzlerce çalışanı ile Türkiye’nin en güçlü ve etkin eğitim kurumlarından biri olarak yoluna güvenle devam ediyor.
 
VİZYONUMUZ
 
Cihangir Okulları güçlü eğitim kadrosu ile her gün bir önceki günden daha iyisini hedefleyen, geleceğin mutlu dünya vatandaşlarını yetiştirmeye inanmış bir kurumdur.
 
 
 
MİSYONUMUZ
 
Cihangir Okulları olarak misyonumuz: Evrensel ve ulusal değerlere bağlı, sorunlara duyarlı, hizmet verirken koşulsuz sevgi, saygı, dostluk, hoşgörü, dürüstlük, adalet, güven, yardımlaşma ve sadakatin ön planda tutulduğu, insan odaklı, öğrencilerinin başarısı için her tür teknolojik donanımı kullanan uzman ekipleriyle özel öğretim hizmeti sunan bir kurum olmaktır
 


Firmaya Mesaj GönderBenzer Firmalar

Diğer Firma Kategorileri