Belemir Perde

Esenkent Mahallesi, Süleyman Demirel Cd Çarşı Pazarkent AVM Kat:2 No:56 34517

Ulaşım

  • Adres: Esenkent Mahallesi, Süleyman Demirel Cd Çarşı Pazarkent AVM Kat:2 No:56 34517

Genel Bilgiler

  BELEMİR HOME & OFFICE,  Üretici firma olan SOMETEKS'in kendi markasına yatırım yapmak üzere kurduğu bir perde dekorasyon firmasıdır. 17 yıllık tecrübemiz sonrasında alt yapımızı stor perde-zebra perde alanında değerlendirip sektörde kendi imzamızla güçlü bir koleksiyonun sunumunu gerçekleştiriyoruz .
 
       Projelerini geliştirmiş olduğumuz kumaşların üreticisi olmanın verdiği avantajla stor perde, zebra perde, aris perde, ipli ve bantı silüet gibi statü ürünlerini çeşitli unsurlarda değerlendirdik ;
 
*  Ürünlerimiz teknik kullanım açısından silinebilirlik, kolay mekanik kullanım ,ve dayanıklılık özelliği olan dokulardır.
 *  Estetik ve dekoratif çözümler için; Stor ve zebra perdede konsept çalışabilen yegane firmalardan biriyiz.
 *  Modern, spor ve yalın görsellikte ürünlerin yorumlamaları ...
 *  Türk ve Osmanlı kültürünün parlak, gösterişli ve şark unsurları...
 *  Dantel efektlerinin getirmiş olduğu romantik ve özel çözümlemeler ...
 *  Otel,plaza, hastane,banka ve ofis gibi,ayrı ayrı ihtiyaçların ayrı ayrı teknik kumaş ihtiyaçları ...
 *  Ekonomik ortamın gerekliliği olan kaliteli ürün ve doğru fiyat analizleri...
 *  Dünyada yeni uygulanmaya başlayan tek yada çiftli mekanizma sistemleri için gölgelendirme perde sistemleri.
 
Zebra Perde Çeşitleri : Bambu, Simli, Dar Plise, Geniş Plise, Simli Plise, Taşlı Plise, Jakarlı, Klasik, Dantel, Baskılı, Popart, İnce Çizgili
 
Stor Perde Çeşitleri : Bambu, Flok, Simli, Jakarlı, Blackout, Sun Screen, Dantel, İthal Polyester, Face to Face, Shakira
 
Motorlu,Uzaktan Kumandalı ve Otomasyon Sistemleri de yapmaktayız.
 
Kış Bahçesi, Yamuk alan, Çatı ve Tavan Perdesi sistemleri için de arayabilirsiniz.
 
Buradan mesaj bırakabilir ya da arayabilirsiniz.
 
BELEMİR HOME & OFFICE, mekanik perde sistemleri dışında, Dünyanın önemli markalarında satılmakta olan tül, perde, döşemelik kumaş yelpazesindeki özel koleksiyonlarla perde tasarım konusunu bir konsept bütünlüğünde ele almakta, projelendirmekte ve uygulamaktadır.
 
      Ev tekstili, ithal ve yerli duvar kağıtları,döşemelik kumaşlar ve özel aksesuar çeşitleri de portföyümüzde bulunmaktadır.
 
SOMETEKS ; 1995 yılından beri ,ev tekstili alanında bildiğiniz bütün ünlü markalara üretim yapmış bir proje firmasıdır. Son 5 yıldır,tecrübemizi ve bilgi birikimimizi stor perde,zebra perde ve diğer mekanik perde sistemleri için gereken teknik tekstil kumaşlarının üretiminde kullanıyoruz.
 
       Firmamız ; Stor perde sektörünün önce ihtiyaçlarını yorumlamıştır.Ve bu ihtiyaca yönelik kumaşlar üretmiştir.Buluş özelliği olan ve/veya kalite farkı sağlayan bu dokular,özel bağlantılı olarak satılmaktadır.Ayrıca sektöre genel dağıtım için de ayrı bir grup oluşturulmuştur.
 
       Müşterilerimizden biri (Tül-perde-stor ve zebra alanında bir dünya markasıdır)sektörün en büyük probleminin herkeste aynı kumaşların olması ve rekabet ortamının zorluğu olduğunu belirmiştir. Ayrıca mekanik sistemlerin  genel ev tekstili satışlarında %36 paya ulaştığını  eklemiştir.
 
      Sonuç olarak ; stor perde üreticisi  arkadaşlarımıza belirtiriz ki ,bu büyük pazarda buluş özelliği olan ve firmaya özel koleksiyonlara  kim sahipse sanırız ki O kazanacaktır.
 
       Sektöre bakışımız : *Stor ve zebra perde dokularında önce kalite * Sonra özgünlük* Işıltı moda ile bütünlük anlayışı *Müşterilerimizi koleksiyonlarımızla koruma*Buluş özelliği olan dokular*Tül ve perde sektörüne olan hakimiyetimiz dolayısı ile concept uygulamaları *Çift mekanizma için gereken gölgelendirme sistemleri*Dünyada yeni olan ne varsa -Hayallerinizde olan ne varsa beraber gerçekleştirelim.
 


Firmaya Mesaj GönderBenzer Firmalar

Diğer Firma Kategorileri