Malima Düğün Salonu

Bahçeşehir Fuar ve Sergi Alanı (Kapalı Pazar Yeri) Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi

Ulaşım

  • Adres: Bahçeşehir Fuar ve Sergi Alanı (Kapalı Pazar Yeri) Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi

Genel Bilgiler

Mutluluğunuzu taçlandıran bir düğün, önemli bir şirket toplantısı veya heyecanla beklediğiniz lansmanlarınızın unutulmaz izler bırakması için MALİMA ekibi olarak eksiksiz bir şekilde çalışıyoruz. Yüksek standartlarda sunduğumuz şıklık ve kaliteyi, altyapı ve teknik özelliklerimizle birleştiriyoruz. 
 
Siz organizasyonunuzun keyfini çıkarırken, biz de zevklerinize uygun 500, 300 ve 200 kişilik olmak üzere 3 farklı tipte salonumuz ve kusursuz hizmet anlayışımızla memnuniyetinizi artırıyoruz. Ayrıca 20-30 kişilik şark köşemizle kültürümüzün zenginlikliklerini yaşatıyoruz. 
 
Misyon:
 
Kuruluşumuzdan bugüne önemle üzerinde durduğumuz ve bizim için gerçek başarı kriteri müşterilerimizin memnuniyetidir. Amacımız, deneyimli ekibimizle organizasyonunuzun önemli noktalarında size destek olmak ve hayal ettiğiniz tüm özel ayrıntıları misafirlerinizle kusursuz bir şekilde buluşturmaktır. 
 
Anılarınıza gülümseyerek bakmak istiyorsanız, davetlimizsiniz. 
 
Vizyon:
 
Özel günlerinizi paylaşarak size ev sahipliği yaparken, sürekli olarak yenilikleri takip ediyoruz. Hayalini kurduğunuz düğün, davet, toplantı veya lansmanlarınızı teknolojik altyapımızla destekliyoruz. Özel eğitim almış tecrübeli personellerimiz ile misafirlerinizin konforunu sağlıyoruz. 
 


Firmaya Mesaj GönderBenzer Firmalar

Diğer Firma Kategorileri