Turkish Divers

Bahçeşehir 1.Kısım Mah. Vali Recep Yazıcıoğlu Cad. Doğa Parkı Evleri A-B Blok No:15 Kat. 3 No. 8

Ulaşım

  • Adres: Bahçeşehir 1.Kısım Mah. Vali Recep Yazıcıoğlu Cad. Doğa Parkı Evleri A-B Blok No:15 Kat. 3 No. 8

Genel Bilgiler

Hikayemiz ;
 
Dalıyoruz, çünkü bu büyülü dünyanın kapılarını bir kere tıkladığınız an, geri dönmek istemezsiniz: Görkemli su altı yaşamının olağanüstü doğasına tanıklık edebilmek için, şaşkınlık içinde bu yaşamı izlemek ve bu mutlu anları sizlerle paylaşabilmek için, sizlere de gösterebilmek ve sizleri de yanımızda görebilmek için havamızın yettiği kadar dalıyoruz.
 
2015 yılında temellerini attığımız dalış kulübümüz Turkish Divers, Bahçeşehir’in kolay ulaşılabilir yerindedir. Dalış hayallerinizi en uygun fiyatla gerçekleştireceğiniz çekici seyahat rotalarımız ile sizlere merhaba diyoruz. Deneyimlerimizi paylaşmayı ve siz dalış tutkunlarını aramızda görmeyi felsefe edinerek yola çıktık. Turkish Divers, hayallerinizin yettiği yere kadar, en büyük yol göstericiniz olacaktır.
 
 
Turkish Divers, sizlerle deneyimlerini paylaşarak, sizleri de birer dalış tutkunu haline getirebilmek için yola çıktı.
 
Turkish Divers ekibi, sizlere, SU6 dünyasına yapacağınız her yolculukda, en güvenli rehber olacaktır. 
 
Misyonumuz
 
Su altı dünyasının eşsiz güzelliklerini keşfetmeniz için, Sizlere eğlenceli eğitimler ve keyifli turlar düzenliyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti, bizlere gurur verir. Turkish Divers Dalış Merkezi Ekibi olarak, hep birlikte bu gurur için çalışıyoruz .
 
 
Vizyonumuz
 
Turkish Divers kalite, güven, konfor ve eğlenceyi opsiyonel olarak değil, standart olarak ve en uygun fiyatlarla sizlere sunmayı hedefler.
 Siz değerli öğrencilerimizin, sağlıklı eğitim almaları, bizlerle yaşayacağınız, macera ve eğlence dolu anları tüm gerçekliği ile dostlarınıza anlatmanız, bizlere onur verir.
 


Firmaya Mesaj GönderBenzer Firmalar

Diğer Firma Kategorileri