Rudo Rumeli Börekçisi

Recep Yazıcıoğlu Cad. No:15/2 Bahçeşehir

Ulaşım

  • Adres: Recep Yazıcıoğlu Cad. No:15/2 Bahçeşehir

İletişim Bilgileri

İletişim


Genel Bilgiler

Kapıkule ile Yedikule arasında Ispartakule’de tarihi İpek Yolu sınırında, Bahçeşehir’in TEM bağlantı yolu girişinde, yeşillikler içinde, sessiz ve huzur dolu bir mekan Rudo.
 
 
       Rudo’da Yemyeşil bir atmosferde, gölet manzarası ve yanından geçen kara trenlerin nostaljisiyle yapacağınız kahvaltıyı bir ömür unutamayacak ve bu keyfin bağımlısı olacaksınız.
 
“Biz Rumeli’ler tatlı ve hamur işlerini çok sever ve güzel yaptığımıza inanırız. Gıda işinde damak tadı çok önemli. İşletme olarak damak tadımıza güveniyoruz.
 
 
     Günümüzde her tür gıdada suni, kimyasal ve hormonlu maddeler kullanılarak daha al benili ürünler imal edilmektedir. Biz, babannelerimizin, annanelerimizin bizlere sunduğu tatları, aynı doğallığı ile müşterilerimize sunmak için yola çıktık. Mesela babannemizin bizler küçükken yaptığı irmikli süt tatlısını, halamızın yaptığı cevizli ev baklavasını, yengemin su böreğini, teyzemin zeytinyağlı yaprak sarmasını, Kayseri’li komşumuzun mantısını vitrinimize koyduk. 1996’dan beri hizmet verdiğimiz Bahçelievler’den sonra 2006 yılında lezzetlerimizi Bahçeşehir’liler ile buluşturduk.
 
    Bu gün geleneksel tatlarımızın yanı sıra, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda dünya mutfağının çeşitli lezzetlerinizde menümüze ekledik.  Müşterilerimizin istekleri ve talepleri doğrultusunda da ürün çeşitliliğimizi arttırmaya devam ediyoruz.”


Firmaya Mesaj GönderBenzer Firmalar

Diğer Firma Kategorileri