Brain Fit Bahçeşehir

Kemal Sunal Cd Defne Evleri B 10 Blok Daire 1 Bahçeşehir

Ulaşım

  • Adres: Kemal Sunal Cd Defne Evleri B 10 Blok Daire 1 Bahçeşehir

Genel Bilgiler

Singapur’da 2001 yılından beri, Türkiye’de ise 2011 yılından beri bulunan BrainFit, güvenilir zihin gelişim sistemi ve   nöroplastisite uzmanlarının hazırladığı bilimsel temelli programları ile, bilişsel, duygusal, fiziksel ve sosyal becerileri geliştirerek geleceğe değer katan hayatlar yetiştirmeyi amaçlamaktadır.
 
Kendimizi kanıtlanmış bilimsel verilerle çalışarak her yaştan zihinlerin geliştirilmesine adadık. Kanıta dayalı programlarımızın ve hizmetlerimizin neticesinde çocuklarımızdan almış olduğumuz test sonuçları bizi çok daha ileriye götürmekte ve kurum olarak gelişimini arttırmaktadır. Tüm programlarımız ve hizmetlerimiz sizlere en yüksek düzey standartları ulaştırmak için vardır.
 
Amerika’da, Singapur’da ve Avustralya’da bizim programlarımızı ya da ortak ürünlerimizi kullanan binlerce çocukta, gözle görülür ve test sonuçlarına göre kanıtlanmış gelişmeler kaydedildi.
 
 
İnsanların hem kendileri hem de sevdikleri için ilerlemelerini ve hayatlarını daha dolu geçirmelerini sağlamak için bu adımları onlarla beraber atmayı istiyoruz.
 


Firmaya Mesaj GönderBenzer Firmalar

Diğer Firma Kategorileri