İstinye Üniversitesi Liv Hastanesi

Esenkent Mahallesi, Süleyman Demirel Cd., 34510

Ulaşım

  • Adres: Esenkent Mahallesi, Süleyman Demirel Cd., 34510

İletişim Bilgileri

İletişim


Genel Bilgiler

İstinye Üniversitesi’nin akademik yaklaşımı ile Liv Concept’in kusursuz hizmet anlayışını buluşturan İstinye Üniversite Hastanesi; hasta odaklı yaklaşımı, uzman kadrosu ve ileri teknolojiye sahip altyapısıyla ‘sağlık hizmetinde mükemmeliyete ulaşmayı’ hedefliyor.
 
Aralık 2016 tarihinde İstanbul Esenyurt’ta kapılarını açan İstinye Üniversite Hastanesi; Medical Park, VM Medical Park ve Liv Hospital’ın çatı şirketi MLP Care’in sağlık alanındaki 23 yıllık bilgi birikimi ve deneyiminin katkısıyla kuruldu. Eğitim-araştırma çalışmalarını da kapsayacak şekilde üçüncü basamak sağlık hizmeti sunan İstinye Üniversite Hastanesi; kardiyolojiden genel cerrahiye, kadın doğumdan çocuk hastalıkları ve cerrahisine kadar tüm branşlarda hasta kabul ediyor.
 
İstinye Üniversite Hastanesi, ayrıca adını “Leading International Vision” (Sağlıkta Uluslararası Vizyon) prensibinin baş harflerinden alan; ileri tanı ve tedavi yöntemlerini dünyayla eş zamanlı kullanan Liv Hospital’ın uluslararası standartlardaki hizmet anlayışıyla da hasta kabul ediyor. “Liv Concept” adıyla sunulan bu hizmetle İstinye Üniversite Hastanesi, bölgenin sağlığa yönelik farklı beklenti ve ihtiyaçlarına yanıt veriyor.
 
Tam Donanımlı "Sağlık Üssü"
 
22 katlı hastanede akıllı bina sistemiyle de bina içindeki her türlü soruna anında müdahale edilebiliyor. Acil durumlarda yoğun bakım odasına dönüşebilen 16 adet gözlem odası bulunan hastanenin “Acil” bölümünde ise 7 gün 24 saat uzman hekimler görev yapıyor. Her ayrıntının titizlikle düşünüldüğü İstinye Üniversite Hastanesi’nde 300’ü aşkın yatak kapasitesi, 9 ameliyathane, 94 yoğun bakım/gözlem yatağı ve acil durum transferleri için helikopter pisti bulunuyor.
 
Sağlığa "Otel" Konforu
 
360 derece hizmet anlayışıyla, kişiselleştirilmiş sağlık hizmeti veren İstinye Üniversite Hastanesi’nde hasta ve yakınlarının konforu ön planda tutuluyor. Bu amaçla farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış odalarda 5 yıldızlı otel konforu sunuluyor. Tüm odalarda yerli yabancı kanalların izlenebildiği televizyondan internet hizmetine, hastaya özel diyet menüsünden gazete-dergi servisine kadar çok sayıda özel hizmet veriliyot. Otopark, ATM, ibadethane ve kuaför, hasta ve hasta yakınlarının kolaylıkla ulaşabileceği hizmetler arasında yer alıyor. İstinye Üniversite Hastanesi içinde misafirlerini güler yüzlü hizmeti ve lezzetli menüsüyle ağırlayacak bir Cafe/Bistro da bulunuyor.
 


Firmaya Mesaj GönderBenzer Firmalar

Diğer Firma Kategorileri