Bahçeşehir’de ŞELALE PARK lezzet açtı..

Bahçeşehir’de ŞELALE PARK lezzet açtı..

RE Grup emeğiyle 6 milyon finans maliyetiyle vücuda gelen mekanın sefasını sürmek Başakkent AŞ ye kaldı. Şelale Park'ın yüzde 5 lik yapı limitini yüzde 15 lere çıkaran devasa proje bu kez yerel belediyenin himayesinde, farklı bir kimlik denemesiyle hizmet serüvenine adım attı.
   

ÜST KALİTE UCUZ FİYAT
Yenilenen işletmenin genel keşfini yapmak amacıyla 20 Eylül Salı akşamı tesisi ziyaret ettik. İşletme müdürü Sedat Temel ve servis şefi Ümit Kokarca'dan menü içerikleri, hizmet prensipleri, dekor özellikleri ve vizyon mantalitesi hakkında görüş açılımları dinledik. Bahçeşehir krlterlerine göre tatmin edici bir menü donanımı ve piyasanın yarısı oranında fiyat ayarlarını görünce merakımızı genişlettik. Belediye bileşeni Başakkent AŞ tarafından yönetilen işletmenin kar amacından ziyade, kaliteli servis ve takdir görecek lezzet duygusuyla altyapısını oluşturduğunu ve Bahçeşehir için sürpriz sayılabilecek fiyatlarla yola koyulduğunu fark ettik.

KEYİF VE HUZUR
Mekanda lig tv canlı maç yayını hizmeti var. Bir bardak çay 1.5 lira, iki kişilik serpme kahvaltı 33 lira. Tesis 08.30-23.00 saatleri arasında aktif. Kahvaltı servisi 11.45 te sona eriyor. Müşteriler arasında ayırım yapmamak hassasiyetiyle rezervasyon alınmıyor. Önce gelen, erken intikal eden masayı kapıyor. Balık çeşitleri, fajitalar, pizzalar, etler, makarnalar, ızgaralar, salatalar, tava yemekleri, burgerler, dürümler, sandviçler ve tatlı çeşitleri her yaşa ve damak zevkine uyumlu seçenekler içeriyor. Çocuklar için özel etkinlik alanı ayrılmış durumda. Nargile yok. İç mekan görselleri, bar bölümü düzenlemeleri, peyzaj efektleri ve dekor beslemeleri gibi konularda bazı ufak eksiklikler göze çarpıyor. Ekim ayının ilk haftasına kadar noksanların tamamlanması öngörülüyor.

 

HEDEF YILDA 250 BİN MÜŞTERİ
Şelale Park Sosyal Tesisi Başakşehir Sular Vadisi nikah salonunun altında bulunan restaurantın işletmecileri tarafından yönetiliyor. Sular Vadisi'nde 2016 yılı Ocak-Ağustos arası dönemde 186 bin konuk ağırlayan idareciler, Bahçeşehir'de ilk etapta yılda 250 bin misafire hizmet sunmayı amaçlıyor. Öncelikli hedeflerinin bol seçenekli, üst seviyede kaliteli ve daima ucuz tarifeli hizmet vermek olduğunu dile getiren yöneticiler Bahçeşehir sakinlerinin rahatlığı ve konforu adına her detayın düşünüldüğünü ve kusursuz performans için hazırlıkların titizlikle sürdürüldüğünü beyan ediyor.


Geniş bilgi ve hizmet hattı:0212-669.68.80