MAKYOL SANTRAL MİNİK PATİ DOSTLUĞU

MAKYOL SANTRAL MİNİK PATİ DOSTLUĞU

Esenyurt-Bahçeşehir bölgesinin klas inşaat projelerinden Makyol Santral, kedi yuvaları yapıyoruz etkinliğinde Bahçeşehir'li aileleri ağırladı.
 

17 Kasım Cumartesi günü gerçekleşen organizasyona ilgi tavandaydı. Eğitmenler eşliğinde şirin kedi yuvaları yapan çocuklar, el emeğiyle şekillenen kedi evlerini önce boyadı, sonra aksesuar ve süslerle donattı. Hayal gücünün, el becerisinin ve hayvan sevgisinin buluştuğu atölye faaliyetinde harika performanslar ortaya çıktı.

MUTLULUK KERVANI
Açık büfe ikramlar, yüz boyama seansları, balon tasarımları, elişi üretimleri ve hobi faaliyetleri ile şenlenen atmosfer, minik ellerin kocaman yüreklere sarılan güzel çabalarıyla renklendi. Aileler çocuklarının hünerleriyle gurur duyarken, hayvanlara olan duyarlılık ve evrene saygı bilinci günün anafikriydi.

ESENYURT BELEDİYESİ TAM DESTEK
Esenyurt Belediyesi etkinliğe kuru mama ve su kabından oluşan hayvan besleme setleri ile destek verdi. Dekoratif kutularda hazırlanan paketler, aktivite finalinde konuklara hediye edildi. Zer Medya'nın organizasyonunda,akış alan etkinlik, güzel duygular ve dayanışma resmiyle sona erdi.